Beurer BC 51, ranneverenpainemittari
Beurer BC 51, ranneverenpainemittari osastosta Verenpainemittarit nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer - Blood pressure monitor BC 51 - 5 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 49,00 € | 49,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BEURER BC51 VERENPAINEMITTARI -RANNEMALLINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Bc51 VerenpainemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,00 €
49,00 €
49,90 €
Beurer BC 51, ranneverenpainemittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4211125650605 |
Valmistaja | Beurer |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
49,60 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.