Optoma ML1080ST, videotykki
Optoma ML1080ST, videotykki osastosta Videotykit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 1 194 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Optoma ML1080STNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 194 € | 1 199 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Optoma Ml1080stNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 200 € | 1 200 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OPTOMA ML1080ST FULL HD 1200ANSI SHORT THROW MINI PJ 0.78:1 (E9PP7LB02EZ1)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 1 227 € | 1 232 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Optoma ML1080ST Full HD RGB -kolmoislaserprojektoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä perjantai - tiistai | 1 299 € | 1 299 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Optoma ML1080ST Full HD RGB -kolmoislaserprojektoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 299 € | 1 304 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Optoma Projektori ML1080ST - 1920 x 1080 - 0 ANSI lumensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 1 399 € | 1 399 € | Katso tuotetta ▸ |
1 194 €
1 200 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 232 €
1 227 €
Toimitusaika perillä perjantai - tiistai
Hinta toimituskuluineen 1 299 €
1 299 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 304 €
1 299 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 399 €
1 399 €
Optoma ML1080ST, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5055387667419 |
Valmistaja | Optoma |
Kuva | |
Kirkkaus | 1 200 ANSI lumenia |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kontrastisuhde | 3000000:1 |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kuvaformaatti | Full HD |
Liitännät | |
USB | On |
HDMI-portti | On |
Kaiutin | |
Määrä | 1 kpl |
Teho | 3 W |
Lamppu | |
Tyyppi | DuraCore Laser |
Lampun käyttöikä | 30 000 tuntia |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 57 |
Virrankäyttö (säästötila) | 32 |
Keystone | 40 astetta |
Suorituskyky | |
H-Sync Range | 15 -140Khz |
V-Sync Range | 24 - 240Hz |
Projektoritekniikka | DLP |
Ääni | |
Äänenvoimakkuus säästötilassa | 24 db |
Äänenvoimakkuus | 28 db |
Kuvan koko | |
Max | 60 " |
Min | 100 " |
Väri | Valkoinen |
Etäisyyssuhde | 0.78:1 |
Mitat | |
Leveys | 160 mm |
Korkeus | 70 mm |
Syvyys | 300 mm |
Paino | 1 000 g |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 399 €
Keskihinta
1 270 €
Alin hinta
1 194 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.