Chieftec SFX 450W -virtalähde, 80 Plus Bronze (Bulk)
Chieftec SFX 450W -virtalähde, 80 Plus Bronze (Bulk) osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 58,67 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Chieftec BFX Smart Sarja 450W Virtalähde - 450 Watt - 90 mm - 80 Plus Pronssi sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 58,67 € | 65,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec SFX 450W -virtalähde, 80 Plus Bronze (Bulk)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 58,90 € | 63,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC – SFX 450W 80Plus Bronze DC to DC PSU (BFX-450BS)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 60,45 € | 65,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec psu 450w sfx 80plus bronze bulkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 kpl varastossa | 66,99 € | 71,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 18 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,66 €
58,67 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,80 €
58,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,35 €
60,45 €
Toimitusaika 5 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 71,98 €
66,99 €
Chieftec SFX 450W -virtalähde, 80 Plus Bronze (Bulk)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0753263077493 |
Valmistaja | Chieftec |
Hintakehitys
Korkein hinta
66,99 €
Keskihinta
61,25 €
Alin hinta
58,67 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.