Samsung TQ65Q64CAU (65"), QLED-televisio
Samsung TQ65Q64CAU (65"), QLED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 899 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung TQ65Q64C 65" 4K UHD QLED Smart TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 899 € | 924 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSUNG TQ65Q64CAU 65"" QLED-TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 899 € | 944 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 65"" QLED 4K Smart TV (2023). MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 099 € | 1 103 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Tq65q64cau 65" Qled-tvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 199 € | 1 199 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Samsung Q64c 65"" 4k Qled Smart-tvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 1 299 € | 1 378 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung QLED 4K Smart TV (2023) TQ65Q64C, 65"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 299 € | 1 304 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Q64C 65 tuumainen QLED (2023) Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 299 € | 1 312 € | Katso tuotetta ▸ |
899 €
1 099 €
1 199 €
1 299 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 304 €
1 299 €
Samsung TQ65Q64CAU (65"), QLED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 65 tuumaa |
Halkaisija | 163 cm |
Paneelin tyyppi | LED |
Kirkkaus | 1 500 cd/m2 |
Valmistaja | Samsung |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
VESA-kiinnitys | |
Korkeus | 300 mm |
Leveys | 400 mm |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
VESA-yhteensopiva | On |
Picture in Picture (PiP) | On |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 3 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Elektroninen ohjelmaopas (EPG) | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 118 W |
Takuu | 24 kk |
Lapsilukko | On |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
WiFi | On |
EAN-koodi | 8806094916850 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 299 €
Keskihinta
1 142 €
Alin hinta
899 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.