Creative Sound BlasterX G6, ulkoinen äänikortti
Creative Sound BlasterX G6, ulkoinen äänikortti osastosta Äänikortit nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 109,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Creative - Sound BlasterX G6 External USB Sound CardNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 109,00 € | 109,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Creative Sound BlasterX G6 -äänikorttiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 119,51 € | 119,51 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Creative Sound Blasterx G6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 119,66 € | 125,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Creative Sound BlasterX G6, 7.1-kanavainen HD DAC + ulkoinen USB-äänikortti, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 130,90 € | 130,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,00 €
109,00 €
119,51 €
119,66 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 130,90 €
130,90 €
Creative Sound BlasterX G6, ulkoinen äänikortti
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Creative, Creative Labs |
Valmistajan tuotesivu | http://fi.creative.com/p/sound-blaster/sound-blasterx-g6 |
EAN-koodi | 5390660192241 |
Hintakehitys
Korkein hinta
130,90 €
Keskihinta
119,77 €
Alin hinta
109,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.