DeWalt DCMBL562N 18V XR, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCMBL562N 18V XR, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 133,09 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCMBL562N-XJ puhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 133,09 € | 142,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XR DCMBL562N-XJ 18V lehtipuhallin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCMBL562N-XJ SOLONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 162,66 € | 162,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCMBL562N-XJ Lehtipuhallin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 174,00 € | 175,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Akku lehtipuhallin DeWalt DCMBL562N-XJ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 176,46 € | 176,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt DCMBL562N-XJ 18V XR Brushless Blower - Bare ToolNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 184,50 € | 184,50 € | Katso tuotetta ▸ |
133,09 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 153,90 €
149,00 €
162,66 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,99 €
174,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 176,46 €
176,46 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,50 €
184,50 €
DeWalt DCMBL562N 18V XR, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt, Black & Decker |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DCMBL562N/ |
EAN-koodi | 5035048728048 |
Hintakehitys
Korkein hinta
184,50 €
Keskihinta
163,29 €
Alin hinta
133,09 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.