Wilfa Crispier AF1B-350, kiertoilmakypsennin
Wilfa Crispier AF1B-350, kiertoilmakypsennin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 69,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa Crispier AF1B-350 -airfryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 69,99 € | 74,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Airfryer 3,5 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 79,00 € | 79,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa AF1B-350 3,5L airfryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Crispier AF1B-350 -airfryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 108,95 € | 108,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa Airfryer AF1B35Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 109,00 € | 113,90 € | Katso tuotetta ▸ |
69,99 €
79,00 €
99,00 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 108,95 €
108,95 €
109,00 €
Wilfa Crispier AF1B-350, kiertoilmakypsennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876023124 |
Valmistaja | Wilfa |
Non-stick pinnoite | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.wilfa.fi/product/keittio/airfryer-keittio/airfryer-crispier/ |
Ominaisuudet | |
Teho | 1 500 W |
Grillitoiminto | On |
Kiertoilma | On |
Tilavuus | 3,5 l |
Johto | 100 cm |
Mitat | |
Korkeus | 31 cm |
Leveys | 27 cm |
Syvyys | 37 cm |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,00 €
Keskihinta
93,19 €
Alin hinta
69,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.