Tineco Floor One S5 Extreme, varsi-imuri / lattiapesuri
Tineco Floor One S5 Extreme, varsi-imuri / lattiapesuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tineco Floor One S5 Extreme -varsi-imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tineco - Floor One S5 Extreme N - Wet & Dry VacuumcleanerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 589 € | 589 € | Katso tuotetta ▸ |
499 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 589 €
589 €
Tineco Floor One S5 Extreme, varsi-imuri / lattiapesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6974950101992 |
Valmistaja | Tineco |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 0,7 l |
Tyyppi | |
Pölynimuri | On |
Langaton | On |
Moppaava imuri | On |
Märkä-kuivaimuri | On |
Pölypussiton | On |
Varsi-imuri | On |
Äänenvoimakkuus | 78 db |
Valmistajan tuotesivu | https://us.tineco.com/products/floor-one-s5-extreme.html |
Langaton | |
Akun kesto (käyttöaika) | 0,5 h |
Latausaika | 4 h |
Hintakehitys
Korkein hinta
589 €
Keskihinta
544 €
Alin hinta
499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.