Chieftec CMR-3141SAS - tallennusasemakotelo
Chieftec CMR-3141SAS - tallennusasemakotelo osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 78,46 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Chieftec CMR-3141SAS - tallennusasemakoteloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 78,46 € | 85,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC 3x5.25 bays for 4 SAS/SATA HDDs (CMR-3141SAS)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 95,80 € | 100,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC 3x5.25 bays for 4 SAS/SATA HDDsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 96,90 € | 101,80 € | Katso tuotetta ▸ |
78,46 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,70 €
95,80 €
96,90 €
Chieftec CMR-3141SAS - tallennusasemakotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710713231009 |
Valmistaja | Chieftec |
Hintakehitys
Korkein hinta
96,90 €
Keskihinta
90,39 €
Alin hinta
78,46 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.