Seagate Ultra Touch - hard drive - 4 TB - USB - Ulkoiset kovalevyt - 4 TB - Harmaa
Seagate Ultra Touch - hard drive - 4 TB - USB - Ulkoiset kovalevyt - 4 TB - Harmaa osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 149,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate Ultra Touch - Ulkoiset kovalevyt - 4TB - HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 149,90 € | 149,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Ultra Touch HDD -ulkoinen kovalevy, 4 TtNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 149,99 € | 154,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Ultra Touch 4tt HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 150,04 € | 156,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Ultra Touch 4 TB -ulkoinen kovalevy, HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 151,90 € | 156,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SEAGATE BackupPlusUltraTouch 4TB black (STMA4000400)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 155,05 € | 159,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE BackupPlusUltraTouch 4TB mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-6 työpäivät | 166,16 € | 176,15 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 149,90 €
149,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,89 €
149,99 €
150,04 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 156,80 €
151,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,95 €
155,05 €
Toimitusaika 4-6 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 176,15 €
166,16 €
Seagate Ultra Touch - hard drive - 4 TB - USB - Ulkoiset kovalevyt - 4 TB - Harmaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706044394, 0763649177501 |
Valmistaja | Seagate |
Hintakehitys
Korkein hinta
166,16 €
Keskihinta
153,84 €
Alin hinta
149,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.