Sandisk Professional G-Drive ArmorATD (2000 GB, 2.5"", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-002T-GBAND, ulkoinen SSD-kovalevy
Sandisk Professional G-Drive ArmorATD (2000 GB, 2.5"", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-002T-GBAND, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 122,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SANDISK Prof. G-DRIVE ArmorATD 2TB (SDPH81G-002T-GBA1D)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 122,00 € | 126,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk G-DRIVE ArmorATD 2 TB -ulkoinen kovalevy, HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 140,90 € | 145,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD - Ulkoiset kovalevyt - 2TB - HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 156,08 € | 156,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sandisk Professional G-drive Armoratd 2tt Harmaa, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 176,08 € | 182,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 126,90 €
122,00 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,80 €
140,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 156,08 €
156,08 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 182,07 €
176,08 €
Sandisk Professional G-Drive ArmorATD (2000 GB, 2.5"", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-002T-GBAND, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0718037891811, 0718037902647 |
Valmistaja | Western Digital, Sandisk |
Mitat | |
Pituus | 130 mm |
Korkeus | 21 mm |
Leveys | 87 mm |
Takuu | 5 vuotta |
Värivaihtoehdot | Musta |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
SSD | On |
Liitännät | USB-C |
Hintakehitys
Korkein hinta
176,08 €
Keskihinta
148,77 €
Alin hinta
122,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.