Bosch Zamo III (0603672701), laseretäisyysmittalaite
Bosch Zamo III (0603672701), laseretäisyysmittalaite osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 79,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Zamo III Premium Etäisyysmittari ja lisätarvikkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 79,90 € | 79,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Zamo III PremiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 93,02 € | 100,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch - Digital Laser - ZAMO III PREMIUMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 97,50 € | 97,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laseretäisyysmittalaite Bosch ZAMO III setNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 104,00 € | 104,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Et?isyysmittari, Bosch Zamo III SetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 79,90 €
79,90 €
93,02 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 97,50 €
97,50 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,00 €
104,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,00 €
119,00 €
Bosch Zamo III (0603672701), laseretäisyysmittalaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-presse.de/pressportal/de/en/more-flexible-than-ever-the-new-zamo-generation-from-bosch-148868.html |
EAN-koodi | 3165140926201 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,00 €
Keskihinta
98,68 €
Alin hinta
79,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.