Seagate Game Drive for PS4/PS5 (STLV5000200) 5TB, ulkoinen kovalevy
Seagate Game Drive for PS4/PS5 (STLV5000200) 5TB, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 181,66 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate Game Drive För Playstation 5tt ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 181,66 € | 187,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Game Drive PS5 5 Tt -ulkoinen kovalevy, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 181,90 € | 186,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Game Drive for PlayStation 5 - Ulkoiset kovalevyt - 5TB - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 186,80 € | 186,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Game Drive for PlayStation -ulkoinen kovalevy, 5 TtNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 191,99 € | 196,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SEAGATE Game Drive for PlayStation 5TB (STLV5000200)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 206,95 € | 211,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate: Game Drive for Playstation 5 (5TB HDD) PS5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-9 päivää | 269,90 € | 274,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 187,65 €
181,66 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 186,80 €
181,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 186,80 €
186,80 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 196,89 €
191,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 211,85 €
206,95 €
Toimitusaika 2-9 päivää
Hinta toimituskuluineen 274,80 €
269,90 €
Seagate Game Drive for PS4/PS5 (STLV5000200) 5TB, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Seagate |
Liitännät | USB 3.0 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/gb/en/products/gaming-drives/playstation-gaming/game-drive-ps5/ |
EAN-koodi | 0763649176429, 8719706044059 |
Hintakehitys
Korkein hinta
269,90 €
Keskihinta
203,20 €
Alin hinta
181,66 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.