Synology DiskStation DS120j, NAS-asema
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Synology RS1221RP+ NAS-asema
Synology DS1813+, NAS-asema
Synology Rs3621xs+, NAS-asema
Synology RX1222SAS, NAS-laajennusyksikkö
Synology RS3621RPXS, NAS-palvelin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 129 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 61 €
WD My Passport (1 TB, USB 3.0) WDBYVG0010BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 76 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 185 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 109 €
Samsung T7 Shield (1 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 119 €
Seagate Expansion Desktop (4 TB, USB 3.0) STKP4000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 26 €
ICY BOX IB-273STU3 (2,5" - USB 3.0) ulkoinen SSD-kotelo
-
alk. 157 €
Sandisk Professional G-Drive ArmorATD (2000 GB, 2.5"", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-002T-GBAND, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 159 €
Kingston XS2000 (2000 Gt, USB-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)) SXS2000/2000G, ulkoinen SSD-levy
-
alk. 123 €
Kingston XS2000 (1000 Gt, USB-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)) SXS2000/1000G, ulkoinen SSD-levy
-
alk. 359 €
Seagate Expansion Desktop (16 TB, USB 3.0) STKP16000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 228 €
Seagate Expansion Desktop (10 TB, USB 3.0) STKP10000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 95 €
Seagate Game Drive 2 TB (PS4) STGD2000200, ulkoinen kovalevy
-
alk. 1179 €
Synology DS1820+ 8-bay () NAS-palvelin
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 40 €
Crucial MX500 (250 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT250MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 71 €
WD Blue (2 TB, 3.5", SATA) WD20EZAZ, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 526 €
Seagate Exos X24 ST24000NM002H - hard drive - Enterprise - 24 TB - SAS 6Gb/s Kovalevy - 24 TB - 3.5" - SAS2 - cache
-
alk. 149 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 287 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
-
alk. 103 €
WD Red NAS SA500 (1TB, 2.5", SATAIII) WDS100T1R0A, SSD-kovalevy
-
alk. 30 €
Crucial BX500 (240 GB, 2.5", SATA) CT240BX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 64 €
Kingston SSDNow A400 (960 GB, 2.5", SATA) SA400S37/960G, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 95 €
Western Digital Red (2 TB, SATA 6Gb/s) WD20EFRX, kovalevy
-
alk. 262 €
SEAGATE Exos 7E10 (8 TB, SAS) ST8000NM018B, sisäinen SSD-kovalevy
-
alk. 158 €
Intel SSD 670p Series (1 TB, M.2 PCIe NVMe 3.0 x4) SSDPEKNU010TZX1, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Corsair MP600 PRO LPX (4 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F4000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 117 €
WD Blue SN570 (2 TB, M.2, PCIe, NVMe) WDS200T3B0C, SSD-kovalevy
-
alk. 430 €
Seagate FireCuda 530 (4 TB, M.2 2280 lämpönielulla, PCIe) ZP4000GM3A023, SSD-kovalevy
Synology DiskStation DS120j, NAS-asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Synology |
Liitännät | |
Ethernet | On |
USB 3.0 (isäntä) | On |
Mitat | |
Pituus | 224 mm |
Leveys | 71 mm |
Korkeus | 166 mm |
Paino | 700 g |
Ohjelmamuisti DRAM | 512 Mt |
Palvelinominaisuudet | |
FTP-palvelin | On |
MySQL-tietokantapalvelin | On |
Tiedostopalvelin | On |
Tulostinpalvelin | On |
Web-palvelin | On |
Videovalvontapalvelin | On |
Varmuuskopiointipalvelin | On |
UPnP | On |
iTunes-palvelin | On |
DLNA | On |
BitTorrent | On |
Suoritin | Marvell Armada 3700 88F3720 |
Erillinen virtalähde | On |
Jäähdytys | |
Lämpöohjattu | On |
Tuuletin | On |
Maksimi kiintolevyjen määrä | 1 |
Kapasiteetti | 0 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.synology.com/en-global/products/DS120j |
Koko | 3,5 tuumaa |
EAN-koodi | 4711174723744, 4260605455094 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 61 €
WD My Passport (1 TB, USB 3.0) WDBYVG0010BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 76 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 185 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 109 €
Samsung T7 Shield (1 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/synology-diskstation-ds120j-nas-asema/8883991
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.